Kollár György (1950-1992): Fény-jelenség, 1989. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 28x30 cm