Csillag József (1894-1977): Vonuló emberek és állatok. Olaj, vászon, j... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Csillag-Jozsef-1894-1977-Vonulo-emberek-es-allatok-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent~II3095127
3095127
10171
461
50000
Beschreibung: Csillag József (1894-1977): Vonuló emberek és állatok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
: nagy_andras