Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, karton, jelezve jo... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500002/Burchard-Belavary-Istvan-1864-1933-Eskuvo-Olaj-karton-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ~II3097085
3097085
10106
461
Beschreibung: Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Esküvő. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 25×38,5 cm
: nagy_andras