https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 473
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2820982
14343
461
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
Das Lot is nicht erreichbar
2801543
14344
461
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801513
14345
461
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801533
14346
461
0
11000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Plasztika. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm 2801549
14347
461
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Balás István (1945- ): Rajzoló. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040881
14348
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3096533
14349
461
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Ács Irén 31 db vintage fotó részben pecséttel, vagy aláírással jelezve klf méretben 20x30cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
3089811
14350
461
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Mozgás és mozdulat művészeti jelenetek, 5 db szolidan erotikus felvétel, jelzés nélküli modern nagyítások, 15x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2833527
14351
461
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Férfi akt, amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093621
14352
461
0
1400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Női akt repró negatívok, 4 tekercsben 3075341
14353
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1978 10 db erotikus és akt fotó és újévi üdvözlőlap
Das Lot is nicht erreichbar
3089907
14354
461
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1929 Pap Gyula (1899-1983) festő- és fotóművész akt felvétele, a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből 1 db modern nagyítás jelzés nélkül; Pap Gyula növendéke volt a weimari Bauhaus művészeti iskolának, tanított a berlini Moderne Kunstschuléban, együttműködött Moholy-Nagy Lászlóval és Kassák Lajossal, 15x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse