14570.
Beendet 461. Fernauktion
Foto
1 000 HUF
cca 1910-1950 össz. kb. 30 db vegyes fénykép, életképek, portrék, közte egy vadász elejtett vadkannal, 3 db Lourdes-i barlang oltár Péliföldszentkereszten, más egyéb érdekes fotóval, jelzés nélkül, részben foltos és sérült, 3x4 és 14x9 cm közti méretekben