cca 1890-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, össz. 10 db, közte kabinetfotó Mai és Társa budapesti (Nagymező u. 20.) műterméből, ill. dekoratív elsőáldozási emlékkép. Változó (részben sérült, foltos) állapotban, 8x4 cm és 26x13 cm között.