21132.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Dr.Vargha Dezső: III. Ince és kora. Bp., 1893. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.