21129.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári, 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. Második rész. Bétsben, 1788, Kurtzbeck Jósef, 442+(23) p. Modern aranyozott vászonkötésben, restaurált lapokkal, foltos lapokkal