Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári, 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. Második rész. Bétsben, 1788, Kurtzbeck Jósef, 442+(23) p. Modern aranyozott vászonkötésben, restaurált lapokkal, foltos lapokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert