XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Számozott (1993./2000) példány. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopott gerinccel, első kötéstábla részben elvált