Tétel

Rufpreis:

9 000 HUF

Beschreibung:

Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. (A fordító által DEDIKÁLT). Bp., 1912, MTA, VIII+413 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban. A kötet fordítója, Heller Bernát (1871-1943) irodalomtörténész, orientalista, folklorista, az Országos Rabbiképző Intézet tanára által Wolf Ágoston igazgató részére DEDIKÁLT példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert