Az egyház szentjei. Szerk.: Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt., 314+(6) p.+ 64 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapokkal.