19118.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. Wien-Leipzig, é.n., A. Hartleben's Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Térkép-melléklettel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + 1925 Offizielle österreichische Passbeilage. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan foltos, 84 p.