19174.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kopottas, kissé szakadt papír védőborítóban . + néhány újságcikk a Tbánról