19100.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.