Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

23

Beschreibung:

Oroszlány Gábor: Nagykún városok. Karcag, Kúnmadaras, Túrkeve, Kúnszentmárton, Kúnhegyes, Kisujszállás. 1920-1930. Szerk.: - -. Karcagon, 1930,Klein Mór, 192 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras