Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Nyíregyházi iskolák össz. 5 db évkönyve-értesítője: A nyíregyházi ág. hitv. ev. főgimnázium 3 db értesítője: 1903-04, 1905-06 és 1908-09. Nyíregyház, Jóba Elek könyvnyomdája. Bene a ginmázium száz éves története c. tanulmánnyal. Kiadói papírkötésben, mindegyik kötet gerince sérült, 1908-09. évi értesítő gerince sérült, szecessziós sérült borítója levált, könyvtest két részben + A nyíregyházi ág. hitv. ev. leányliceum értesítője 1928-29. iskolai évből. Nyíregyháza, 1929, Jóba Elek könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, foltos borítóval. + A nyíregyházi m. kir. líceum és tanítóképző.intézet évkönyve 1940-41. tanév. Nyíregyháza, 1941, Venkovits könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras