19009.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Nógrád és Hont vármegye. Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVI. Sajtó alá rendezte: Dr. Ladányi Miksa. Bp., 1934, A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala, 470+2 p. Oldalszámozáson belüli 28 táblán fekete-fehér fotóanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán a két vármegye aranyozott, dombornyomásos címerével, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, javított gerinccel és kötéssel.