19028.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Cholnoky Jenő: A sárkányok országából. Életképek és útirajzok Kínából. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+407 p. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó térképpel.