19008.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Böle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. A szerző, Bőle Kornél (1887-1961) író, filológus, domonkos szerzetes által DEDIKÁLT, dátumozott (1931. IV. 30.) példány! Bp.,[1927.] , Stephaneum, 472 p. + 1 (kihajtható térkép) t. + 27 t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.