19138.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.