Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Bujdosó János (szerk.): Baleseti orvostan. Előszóval ellátta Verebély Tibor. Budapest, 1933. Stephaneum Nyomda Rt. VIII + 695 + [9] p. Egyetlen kiadás. A traumatológiai tanulmányok előtt az első írás definiálja az üzemi baleset, az orvosszakértői vélemény, a munkaképtelenség és a baleseti járadék fogalmát, valamint a baleseti kártalanítás rendszerét és a foglalkozási betegség ('munkahelyi ártalom') jelenségét. A kötet végén, oldalszámozáson kívül kapcsolódó képes hirdetések. A címoldalon és az előzékeken régi tulajdonosi bélyegzés. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk