1936 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye . LXX. évf.,1-3,4... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000040/1936-Szazadok-A-Magyar-Tortenelmi-Tarsulat-kozlonye-LXX-evf-1-3-4-6-7-8-sz-Bp-1938-~II3089523
3089523
19342
461
Books: History
Beschreibung: 1936 Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye . LXX. évf.,1-3,4-6, 7-8 sz. Bp.,1938., Királyi Magyar Egyetemi nyomda. Kiadói papírkötésekben
: karap_norbert