Soós Aladár: A diaetás konyha technikája. Előszóval ellátta báró Korányi Sándor. Bp.,[1930], Novák Rudolf, 8+309+3 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.