1961 Bizományi Áruház Vállalat 4 . sz. művészeti képaukció katalógusa.... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000038/1961-Bizomanyi-Aruhaz-Vallalat-4-sz-muveszeti-kepaukcio-katalogusa-10-p-Kiadoi~II3098643
3098643
19869
461
Books: Architecture, Art
Beschreibung: 1961 Bizományi Áruház Vállalat 4 . sz. művészeti képaukció katalógusa. 10 p. Kiadói papírborítóval, kissé sérült,
: tg