Vörösmarty összes munkái. III. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1884, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, szép állapotban