Petőfi Sándor költeményei. Hiteles kéziratok alapján megigazított s hazai művészek rajzaival díszített első teljes kiadás. Bp., 1874, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, elejében ragasztott lapok, foltos lapok, kopottas állapotban.