Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Kovai Lőrinc: Három tribunus. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1955. Magvető Könyvkiadó (Franklin-nyomda). 628 + [4] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Magda elvtársnőnek sok szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel. Kérem legyen mindig ilyen, és keresse a legnagyobb szerelmi élményt. 1955. december 22. Kovai Lőrinc (A fény nem olvas könyvet el.)" Prov.: Toplánszky Andorné, a Zrínyi Nyomda munkatársa. Aranyozott kiadói félvászon kötésben, Győri Miklós által illusztrált, színes kiadói védőborítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk