Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

Goulding, [Francis Robert]: A floridai kalandhősök. - - után (ford.): Zempléni P. Gyula. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 187 p.+ 6 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert