Gárdonyi Géza: Én magam. Bp.,[1938.],Dante, 239 p. Kiadói aranyozott, piros egészbőr-kötés, kopott borítóval.
"Az Én magam. c. kötet számozott: "Gárdonyi Géza születésének 75. évfordulójára sajtó alá rendezett ünnepi kiadás. Ez a sorozat 0125. sorozat az örökemlékü író hűséges olvasója... részére nyomódott." Gárdonyi Géza fiainak: Gárdonyi Józsefnek és Gárdonyi Sándornak a 'névbélyegzős' aláírásaival.