1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Edgar Rice Burroughs: Tarzan és az aranyszőrű oroszlán ? első magyar nyelvű kiadás ? Fordította: Dienes Kálmán (a bebélyegzett tulajdonos talán rokon: Dienes Dezső) Fővárosi Könyvkiadó, Budapest, é.n. Feltehetően könyvkötői, gerincen aranyozott vászon-papír keménytáblás kötés ? 245 p. kötésen, sarkoknál kisebb sérülések, elszíneződött lapok, 241. oldaltól kijárt lapok javítva, több lapon tulajdonosi bélyegzés