3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Dapne du Maurier 2 műve: A Manderley-ház asszonya. Regény. Ford.: Ruzitska Mária. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban. Bál és ostrom. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban. Papírborítókkal együtt ritkák.