1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Bene Lajos: Magyar tanítók évkönyve. 1936-37. Szerk.: - -. Bp.,(1937), Dante,539+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán felső élén sérülésnyommal, foltos lapokkal, a hátsó szennylap szakadt.