cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával dís... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/cca-18901900-Wedgwood-Etruria-viragos-agon-piheno-madar-mintaval-diszitett-tal-Jelzett-~II3087708
3087708
11435
460
Beschreibung: cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, minimális kopással, d: 23,5 cm
: nagy_andras