https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 156

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
1
31485.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina
1
31486.

~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF
1
31487.

~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc
1
31488.

~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
1
31489.

1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
1
31490.

1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
1
31491.

1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF
1
31492.

~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
1
31493.

1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
1
31494.

1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
1
31495.

1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31496.

1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse