https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 156
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3026579
31485
460
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3025297
31486
460
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2912963
31487
460
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
3029094
31488
460
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc
Das Lot is nicht erreichbar
3012989
31489
460
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3027673
31490
460
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2776060
31491
460
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 2912955
31492
460
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
2280824
31493
460
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
3005225
31494
460
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF 2913359
31495
460
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2970021
31496
460
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse