https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 156

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kallós Ede (1866-1950) 1941. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - Fegyelem I. osztály, férfi, 1941 - II." Zn díjérem. Az 1941-es férfi I. osztályú bajnokságban a MAFC végzett a 2. helyen. (40mm) T:XF
1
31473.

Kallós Ede (1866-1950) 1941. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - Fegyelem I. osztály, férfi, 1941 - II." Zn díjérem. Az 1941-es férfi I. osztályú bajnokságban a MAFC végzett a 2. helyen. (40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF
1
31474.

Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU
1
31475.

Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
1
31476.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina
1
31477.

Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
1
31478.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
1
31479.

Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Egyetemi és Főiskolai Sportegyletek Országos Központja - 1907 / VII" Zn díjérem (41mm) + Iván István (1905-1968) 1950. kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Ker. egyéni kard bajn. Sopron 1950. - V" gravírozással (41mm) T:AU,XF patina, oxidáció
1
31480.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Egyetemi és Főiskolai Sportegyletek Országos Központja - 1907 / VII" Zn díjérem (41mm) + Iván István (1905-1968) 1950. kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Ker. egyéni kard bajn. Sopron 1950. - V" gravírozással (41mm) T:AU,XF patina, oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" aranyozott bronz díjérem (41mm) T:XF ph
1
31481.

~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" aranyozott bronz díjérem (41mm) T:XF ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, "MP(?)" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU
1
31482.

1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, "MP(?)" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
1
31483.

1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF
1
31484.

1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse