12144.
Beendet 460. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Pándi Kiss János (1905-1981): Fürdőző lány, terrakotta, jelzett, talpa restaurált, m: 26,5 cm