12208.
Beendet 460. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Cseri Antal (1918-2011): Öreg vándor. Faragott fa, jelzett, kopással, 62x32 cm