12127.
Beendet 460. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
40 000 HUF
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm. Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.