Flohmarkt Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080593
12624
460
Flea Market
Matyó hímzéses blúz kézimunka 3086728
12625
460
Flea Market
2003 Pentathlon gravírozott fém díj. d: 18 cm Dobozban.
3086578
12626
460
Flea Market
Keleti mintás fa ládika Gyöngyház berakással, piros béléssel 19x12x7 cm
3086583
12627
460
4600
Flea Market
Ékszeres ládika. Fa, plasztikus bőr borítással, kopásokkal 25x20 cm XX. sz eleje, bőr betéttel
3078884
12628
460
Flea Market
4 személyes teás készlet. Mázas kerámia, jelzés nélkül. Hibátlan
3087437
12629
460
Flea Market
2 db fémházas, működőképes vízóra 3079162
12630
460
Flea Market
Art deco fém női akt alakkal díszített váza, bronzírozott fém szerelékén sérüléssel, m: 36 cm 3087950
12631
460
Flea Market
Kovácsoltvas keretes tükör. 75x44 cm 3081798
12632
460
Flea Market
Barometer, hiányos, h: 58 cm 3088860
12633
460
Flea Market
2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm 3083591
12634
460
Flea Market
6 db pesti és budai látkép, XIX. sz. acélmetszetek után készült modern nyomatok, mindegyik üvegezett fakeretben, egyik üveg sérült, 12x18 cm 3074383
12635
460
Flea Market
Hajót formázó antik tintatartó, fém, fa, szövet, szöveten sérüléssel, hiánnyal, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF