Flohmarkt Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2754047
12648
460
3200
Flea Market
Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
2754145
12649
460
3800
Flea Market
Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
2790995
12650
460
Flea Market
Tekerős asztali ceruzahegyező, rögzítéshez való szorítóval, 10,5x8x8 cm 2864014
12651
460
3800
Flea Market
Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm
2896462
12652
460
4800
Flea Market
Jeltovábbító készlet. Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.
2906426
12653
460
6500
Flea Market
Labda alakú üveg, focista figurával díszített dugóval, műanyag, kopással, jelzés nélkül, m: 26 cm
2906409
12654
460
Flea Market
Régi ezüstözött gyufatartó, hántolt mintás üveg talapzattal, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
2828673
12655
460
2200
Flea Market
3 darabos tétel: nagy léptető motor és két szervó hobbi építéshez.
2828652
12656
460
3200
Flea Market
Autós szett. Kerékőr szett X4-es,M12x1,50 L:22, 4db anya +két kulcs fejjel,használt; 1 szett két kulccsal terepjáró hátsó pótkerék zár,5 db Volkswagen plasztik kerék csavar fekete dísz,1 db Denso K20PBR-S10 új gyújtógyertya,1db elosztó forgó
3053977
12657
460
14000
Flea Market
Szaru, márvány talpra erősítve, m: 35 cm
3053998
12658
460
3200
Flea Market
Fűszerkínáló szett, ezüstözött alpakka, üveg betétekkel, kopással, d: 11,5 cm, m: 10 cm 3054002
12659
460
15000
Flea Market
Art deco stílusú késtartó, benne 12 db késsel, kopással, m: 19,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF