Flohmarkt

Zahl der Lose: 388

Delfin formájú, infravörös masszírozó készülék, tartozékaival, újszerű állapotban, eredeti sérült dobozában, nem kipróbált, h: 39 cm
12648.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ofotért retró játék/makett távcső tripod állvánnyal, összecsukható, etikettel jelzett, m: 30 cm
12649.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tekerős asztali ceruzahegyező, rögzítéshez való szorítóval, 10,5x8x8 cm
12650.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bicikli Lánckerék védő. 4 db Kerékpár meghajtó láncvédő 4db tárcsa, különféle méretűek,keveset használt, kis kopásokkal,egyik jelzett: Shimano 17-21cm
12651.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jeltovábbító készlet. Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.
12652.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Labda alakú üveg, focista figurával díszített dugóval, műanyag, kopással, jelzés nélkül, m: 26 cm
12653.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Régi ezüstözött gyufatartó, hántolt mintás üveg talapzattal, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
12654.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 darabos tétel: nagy léptető motor és két szervó hobbi építéshez.
12655.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Autós szett. Kerékőr szett X4-es,M12x1,50 L:22, 4db anya +két kulcs fejjel,használt; 1 szett két kulccsal terepjáró hátsó pótkerék zár,5 db Volkswagen plasztik kerék csavar fekete dísz,1 db Denso K20PBR-S10 új gyújtógyertya,1db elosztó forgó
12656.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szaru, márvány talpra erősítve, m: 35 cm
12657.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fűszerkínáló szett, ezüstözött alpakka, üveg betétekkel, kopással, d: 11,5 cm, m: 10 cm
12658.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Art deco stílusú késtartó, benne 12 db késsel, kopással, m: 19,5 cm
12659.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF