cca 1910-1920 Das Innere eines Bergwerkes / Szénbánya belső nézete, sz... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000016/cca-1910-1920-Das-Innere-eines-Bergwerkes-Szenbanya-belso-nezete-szines-litografia-Lith-u~II3085016
3085016
18064
460
Printed Materials
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: cca 1910-1920 Das Innere eines Bergwerkes / Szénbánya belső nézete, színes litográfia, Lith. u. Druck von Ed. Hölzel, Wien, hajtásnyommal, lapméret: 24x19,5 cm
: bt