1929 Kerékpár és Motorsport, a Magyar Kerékpár Szövetség és tagegyesületeinek hivatalos lapja, XV. évf. 33. sz., 1929. szept. 18. Szerk.: Hauser Simon és Boldog Nándor. A címlapon Pólya Tibor (1886-1937) grafikájával. Kis sérülésekkel, 12 p.