cca 1900 Debrecen, a Csokonai Színház képével és festett mintával dísz... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/cca-1900-Debrecen-a-Csokonai-Szinhaz-kepevel-es-festett-mintaval-diszitett-legyezo-minimalis~II3079179
3079179
12059
460
Antique
Beschreibung: cca 1900 Debrecen, a Csokonai Színház képével és festett mintával díszített legyező, minimális sérülésekkel, 31x17 cm
: karap_norbert