Tétel

Katalognummer:

12019.
Beendet 460. Fernauktion
Antik

Rufpreis:

4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD

Beschreibung:

Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg