10774.
Beendet 460. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Virágzó vízpart. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 61x122 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!