10790.
Beendet 460. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Hajó a jéghegynél. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hajtásnyomokkal. Dekoratív fakeretben. 24x37 cm