10633.
Beendet 460. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül, 1900 körül: Kikötő vitorlásokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán MNG bírálati címkével, üvegezett fakeretben, 17,5×29 cm