Marc Chagall (1887-1985): Szürreális kompozíció (cím nélkül). Ofszet- lito, papír, jelzett a nyomaton, "S.P.A.D.E.M. Paris" szárazpecséttel, Aviomar Italia tanúsítvánnyal Számozott: 225/300. Képméret: 36x54 cm. Lap méret 50x70 cm. Üvegezett fakeretben.