Kopasz Márta (1911-2011): Virágok, Olajfólia technika. Jelzett, keretb... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kopasz-Marta-1911-2011-Viragok-Olajfolia-technika-Jelzett-keretben-hatuljan-autograf~II3078815
3078815
10342
460
Beschreibung: Kopasz Márta (1911-2011): Virágok, Olajfólia technika. Jelzett, keretben, hátulján autográf ajándékozási sorokkal, szerepelt az 1994-es Hódmezővásárhelyi tárlaton. 28x14 cm
: karap_norbert