19214.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
1960-1961 Magyar Sakkélet folyóirat két teljes évfolyama (10-11. évf., 1-12. sz.) egybekötve, félvászon-kötésben